Вхід на сайт 

Увійти Зареєструватися

Вхід до облікового запису

Username
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити обліковий запис

Поля помічені зірочкою (*) є обовязковими для заповнення.
Name
Username
Пароль *
Підтвердження паролю *
Електронна адреса *
Підтвердження електронної адреси *

Цитата дня 

Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом. Ліна Костенко

Останні коментарі 

  • костянтин 26.05.2015 12:25
    у меня вишло :D :D :D :D

    Детальніше...

     
  • Роман 08.05.2015 18:05
    Журнал «Світлячок» – видання для дітей від 2 до 6 років!! Щономера малюки поринатимуть у казковий ...

    Детальніше...

     
  • Оксана Макс 03.03.2015 10:54
    Не можу сказати жодного поганого слова про "Смайлик", але коли необхідно обрати журнал для малюка ...

    Детальніше...

Пошук по сайту 

Святковий календар 

Зараз на сайті 

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі

Збираємося в дитячий садок



 


Ще вчора ви разом з дитиною проводили більшість свого часу, а сьогодні прийшов час відвідувати дитячий садок? Отже, поговоримо про задачі, які потрібно вирішити перед початком відвідування дошкільного навчального закладу, і речі, які необхідно придбати для перебування в ньому.

 

В даній статті мова йтиме про державні дитячі садки загального розвитку, де зарахування дітей в більшості випадків відбувається не раніше досягнення ними 2 років, а закупка усіх супутніх матеріалів лягає на плечі батьків дитини.

 

 

1. Документи для зарахування.

На сайті електронної реєстрації в дитячі садки є перелік необхідних документів. Нагадуємо, всі діти, які збираються відвідувати дитсадок, повинні стати в електронну чергу до дитячого садку. В іншому випадку батькам буде відмовлено про зарахування.

Отже, зарахування дитини до дитячого садка здійснюється на підставі:

- письмової заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ;

- довідки дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;

- свідоцтва про народження.

Коротко про медичні довідки. Щоб не сталося так, що в дитсадку на вашу дитину вже чекають, а ви все ще бігаєте по кабінетах поліклініки, пройдіть медичний огляд заздалегідь. В дитсадках особливу увагу приділяють наявності профілактичних щеплень у дитини, тому робіть вакцинацію вчасно, щоб не виникло проблем при зарахуванні.

Також уточніть форму заяви батьків у директора ДНЗ, скоріше за все вам видадуть зразок заповнення заяви, яку треба написати по аналогії. Зробіть ксерокопії свідоцтва про народження, краще в 2-х екземплярах. І не забудьте при передачі ксерокопій директору показати оригінал.

2. Інвентар для групи

У кожному дитсадку свої проблеми, тому не дивуйтеся, коли вас попросять придбати простирадла на ліжечка або нові матраци. Все це буде обговорюватися на батьківських зборах. Але повірте, це все ви купуєте для своєї дитини, якими вона користуватиметься протягом тривалого часу. В основному батьки докуповують: подушки, матраци, постільну білизну, килимок для ігор, іграшки, різні декоративні елементи в групу, миючі засоби для прибирання. Ті батьки, які піклуються про здоров’я своїх діток, також можуть бути ініціаторами закупки зволожувача повітря, термометра, гігрометра, але все ці нюанси оговорюються окремо.

3. Одяг

Є кілька основних критеріїв, за якими варто вибирати одяг для дитячого садку:

- Одяг має бути зручним для знімання-одягання, в ідеалі для самої дитини. Але і вихователі мають обмежений час для переодягання, тому подбайте про їх зручність.

- Одяг має бути зручним для самої дитини, не сковувати рухів, не занадто жарким (в дитсадках в опалювальний сезон температура повітря зазвичай вища санітарних норм).

- Легко пратися і прасуватися.

- Має відповідати розміру дитини, і бути підібраний за смаком. Вважайте, що ваш син чи донька так само йдуть на роботу, як і ви. Адже ви не підете в домашньому одязі на роботу, правда? Так само і ваша дитина хоче бути нарядною і стильною.

- Одяг повинен бути підписаний або мати свої розпізнавальні знаки. Для цього зараз в інтернет-магазинах є багато пропозицій щодо спеціальних нашивок для дитячого одягу.

Ну а стандартний набір буде виглядати наступним чином:

Для хлопчиків це майка і трусики (спідня білизна), футболка, колготки, шорти і теплий светр (для прогулянок або якщо в групі прохолодно).

Для дівчаток це майка і трусики (спідня білизна), футболка або кофточка, колготки, сарафан або спідничка і теплий светрик (на прогулянку або для прохолодної групи).

На обідній сон має бути піжама або часто діточок роздягають до трусиків і майок, і так вони сплять. А на фізкультуру, якщо ваша дочка одягнута в плаття або сарафан, має бути спортивна форма.

Ну і звісно, для вашої дитини обов’язково приготуйте змінний комплект одежі в шкафчику на випадок маленьких неприємностей. Подбайте про те, щоб в шкафчику було 2-3-трусиків, пару колготок, носова хусточка (або набір одноразових хустинок), слинявчик, 2-3 пари шкарпеток.

Окремо хочеться сказати кілька слів про одяг для прогулянок. Він має бути не лише зручним, добраним за сезоном, але й легко одягатися. Ідеальні для таких випадків костюми-комбінезони з курточкою і штанцями, вони є і демісезонні, і зимові. Застібки краще вибрати у вигляді липучок або блискавок, з ґудзиками дитині буде складніше впоратися. Ідеально, якщо шапочка буде не на зав’язках, а теж на липучках, або у вигляді шлему. Так само манішка краще буде в користуванні, ніж шарф, або є такі моделі курток, де шарф навіть не потрібен. Рукавички краще пришити на мотузочку або резинку і пропустити через петельку для вішалки. Таким чином вони точно не загубляться.

4. Взуття

Для перебування в групі найкращим взуттям є капці на невисокому каблучку (з закритим задником) або анатомічні босоніжки з закритим передом.

Для музичних занять і хореографії придбайте чешки, а для занять фізкультурою можливо знадобляться кеди або мокасини (особливо для старшої групи).

В будь-якому випадку взуття краще купувати на липучках, бо зі шнурками можуть виникнути додаткові труднощі. Воно повинно бути зручним і відповідати розміру ноги.

5. Засоби гігієни

Не забудьте подбати про індивідуальну розчіску для волосся, кілька заколочок або резиночок для волосся (для дівчаток), кілька одноразових пелюшок (на перший час для обіднього сну), туалетний папір або вологі серветки (вони зручніші), дитяче мило і т д. Все це має бути в дитячій шафі.

6. Канцелярія

В дитсадку обов’язково проводяться різні заняття, тому подбайте заздалегідь про кольорові олівці, альбом для малювання, пластилін, дощечку для роботи з пластиліном, фарби, кольоровий папір, ножиці, клей. Не забувайте разом з дитиною збирати різні матеріали для поробок (про це ми згадували в попередніх статтях).

7. І наостанок

Щоранку, йдучи в дитсадок, не забувайте взяти з собою гарний настрій і якийсь домашній елемент, за допомогою якого ваша дитина швидше адаптуватиметься в новій обстановці. Це може бути улюблений ведмедик, лялька чи навіть улюблена тепла піжамка для сну. Головне, щоб дитина його вибрала сама.

 

Отже, тепер ви знаєте, що саме необхідно приготувати для дитячого садку. Сподіваюся, ці поради допоможуть вашій дитині почуватися в дитячому садку, як в себе вдома.




Додати коментар


Захисний код
Оновити